Kontakt

Grad Lipik

Lipik, Marije Terezije 27

OIB 26289199529

Ured gradonačelnika

Gradonačelnik
Vinko Kasana
Tel: 034/314-800
Fax: 034/421-031
email: gradonacelnik@lipik.hr

Zamjenik gradonačelnika
Slobodan Katunar
Tel: 034/314-800
Fax: 034/421-031
Mob: 098/453-741
email: slobodan.katunar@lipik.hr

Voditeljica ureda
Anita Jurković
Tel: 034/314-809
Fax: 034/421-031
email: ured.gradonacelnika@lipik.hr

Referent za uredske poslove
Davorka Adžijević
Tel: 034/314-827
Fax: 034/421-031
email: davorka.a@lipik.hr

Referent za uredske poslove- asistent na projektu „Zaželi i ti biti jedna od njih“
Mihaela Špehar
Tel: 034/314-809
Fax: 034/421-031
email: mihaela.spehar@lipik.hr

 

Jedinstveni upravni odjel

Pročelnica
Veronika Prhal
Tel: 034/314-831
Fax: 034/421-031
email: veronika.prhal@lipik.hr

Viša stručna suradnica za provedbu projekata
Daria Adžijević
Tel: 034/314-831
Fax: 034/421-031
Email: daria.adzijevic@lipik.hr

Odsjek za financije, gospodarstvo i društvene djelatnosti

Voditeljica odsjeka
Gordana Horvat
Tel: 034/314-805
Fax: 034/421-031
email: financije@lipik.hr

Referent za računovodstvo
Renato Marinić
Tel: 034/314-806
Fax: 034/421-031
email: renato@lipik.hr

Viši referent za poljoprivredu
Tatjana Papaik
Tel: 034/314-804
Fax: 034/421-031
email: poljoprivreda@lipik.hr

Viša stručna suradnica za društvene djelatnosti
Marija Lokner- Zanetti
Tel: 034/314-803
Fax: 034/421-031
email: marija.lokner.zanetti@lipik.hr

Stručna suradnica za računovodstvo
Ksenija Tutić
Tel: 034/314-805
Fax: 034/421-031
email: ksenija.tutic@lipik.hr

Odsjek za pravne poslove, graditeljstvo i komunalne djelatnosti

Voditeljica odsjeka
Irena Tutić
Tel: 034/314-823
Fax: 034/421-031
email: irena.tutic@lipik.hr

Viša stručna suradnica za imovinsko-pravne poslove
Valentina Božić
Tel: 034/314-820
Fax: 034/421-031
email: valentina.repinac@lipik.hr

Stručna suradnica za infrastrukturu
Sanela Ždralović
Tel: 034/314-819
Fax: 034/421-031
email: graditeljstvo@lipik.hr

Stručni suradnik za graditeljstvo
Marijan Strganac
Tel: 034/314-818
Fax: 034/421-031
email: marijan.strganac@lipik.hr

Referent za javnu nabavu i komunalnu naknadu
Zvonko Novokmet
Tel: 034/314-821
Fax: 034/421-031
email: zvonko.novokmet@lipik.hr

Referent za komunalno i poljoprivredno redarstvo
Josip Galko
Tel: 034/314-818
Fax: 034/421-031
email: josip.galko@lipik.hr

MATIČNI URED – radno vrijeme pon, sri od 07:00-15:00h

Matičar
Tel: 034/314-825
Fax: 034/421-031

Skip to content